Stavby realizujeme podľa požiadaviek klienta.

+421 905 825 315

Individuálna výstavba rodinných domov

Celý proces stavby vášho nového rodinného domu realizujeme vo vlastnej réžii, svojou technikou a internými, odborne vyškolenými zamestnancami v čo najkratšom možnom čase.

Individuálnu bytovú výstavbu radových domov a bytových panelákov realizujeme od vypracovania projektu až po zabezpečenie technológií a dokončovacích prác.

Domy na kľúč

Ponúkame vám kompletnú realizáciu domu na kľúč. Počas času, ktorý venujete rodine a svojim blízkym, vám vieme postaviť váš nový dom. Výstavba rodinného domu na kľúč vám šetrí čas, zaťaženie vybavovaním a nemusíte mať odborné znalosti.

Individuálna bytová výstavba

Kvalitná technika, vyškolený personál a profesionálni pracovníci sú zárukou, že zabezpečíme dokonalú plynulosť prác a výstavby, vysokú mieru flexibility a kvality nami dodávaných stavieb.

Zverte Váš byt do rúk nám a za niekoľko týždňov spravíme z Vášho starého bytu vynovené, čisté, a moderné bývanie. Zaoberáme sa elektroinštaláciami, vodoinštaláciami, murárskymi prácami, obkladačskými prácami, sadrokartonárskymi prácami či maliarskými prácami.

Ukážka z individuálnej výstavby domov: