Vyhrajte príspevok 5 000 eur na obnovu zateplenej fasády bytového domu

Zapojte sa s nami do súťaže o príspevok 5 000€ na obnovu vašej fasády

Súťaž prebieha v období od 1.8.2022 do 1.12.2022

Ako sa zapojiť do súťaže?

1. Každý súťažiaci je povinný správne vyplniť kontaktný formulár, kde uvedie svoje kontaktné údaje spolu s adresou bytového domu, na ktorý sa uplatní výhra, a udelí súhlas so spracovaním osobných údajov.

2. Bytový dom, ktorý súťažiaci registruje v súťaži musí byť zároveň jeho trvalým bydliskom.

3. Každý bytový dom môže byť prihlásený do súťaže len jedenkrát v priebehu celého trvania súťaže.

4. Do súťaže sa môžu zapojiť výhradne bytové domy.*

5. Súťaž sa uskutočňuje na území Slovenskej republiky. Súťažiaci účasťou súhlasí, že dovŕšil vek 18 rokov a má trvalé bydlisko na území Slovenskej republiky.

6. Na zaradenie bytového domu do žrebovania je nutné aby Organizátor súťaže vykonal obhliadku bytového domu a navrhol technické riešenie s cenovou ponukou, na ktorú sa v prípade výhry uplatní zľava.

Úplné znenie pravidiel súťaže nájdete TU.

*Definícia podľa stavebného zákona: „Bytový dom je budova určená na bývanie pozostávajúca zo štyroch a z viacerých bytov so spoločným hlavným vstupom z verejnej komunikácie“.

 

Vyplňte registračný formulár a budete zaradení do žrebovania o výhru.

  Prečo je čistenie znečistenej fasády také dôležité?

  Najčastejšími pôvodcami povrchového znečistenia sú smogové častice spolu s prachom. Viditeľné sú napríklad keď prší – na fasáde sa tvoria mokré mapy. Následne usadený prach nasaje vodu, čo udržiava vlhkosť a vytvára ideálne podmienky pre množenie plesní a rias, ktoré nepriaznivo vplývajú na naše zdravie. Korene plesní a rias siahajú až do hĺbky omietky.

  „Prach a smogové častice, ktoré sa na fasáde usadili v priebehu rokov, sa časom transformujú na plesne a ich korene siahajú až do hĺbky fasády a je potrebné ich dôkladne očistiť.“
  Ing. Ján Hric (Odborný garant, ŠADA)

  Zaujíma Vás viac o tom, ako funguje čistenie fasády?

  ZISTIŤ VIAC