Potrebujete zatepliť aj Váš byt? Obráťte sa na nás!

+421 905 825 315

Zateplenie bytových domov

K primárnym funkciám fasády patrí predovšetkým ochrana pred všetkými vonkajšími vplyvmi (vlhkosťou, dažďom, slnečným žiarením, vetrom atď.), zabránenie vniknutiu vody do domu a distribúcie vlhkosti z domu.

Moderné technológie aj v tomto priemysle kráčajú s dobou, a preto sa fasádne systémy robia z čím ďalej lepších materiálov. Tieto materiály spĺňajú vyššie technologické nároky stavbárov i užívateľov. Aby sme dosiahli vysokú kvalitu, spolupracujeme výhradne s renomovanými výrobcami. Vždy sa snažíme poradiť najvhodnejší typ materiálu podľa nárokov, aké na neho klient bude klásť.

Postup prác:

Zateplenie bytov

Pri zatepľovaní bytových domov je našim cieľom znížiť tepelné straty a znížiť účty majiteľovi stavby za teplo a kúrenie. Zníženie tepelných strát a ušetrenie nákladov na vykurovanie ide ruka v ruke izoláciou obvodových konštrukcií. Najvýraznejšie sa tieto úspory prejavia na starších budovách.

Zateplenie bytového domu neprináša len úspory

  • Príjemné vnútorné prostredie.
  • Zvýšená ochrana obytného prostredia pred poveternostnými vplyvmi.
  • Nižšie nároky na spotrebu energie pomáhajú šetriť životné prostredie.
  • Aj staršia fasáda bude po zateplení žiariť ako nová.

Zatepľovanie a znižovanie energetickej spotreby budov je dnes viac než potrebné, najmä pri starších panelákoch a bytových domoch. Kvalitná a cenovo dostupná izolácia obvodových stien je potrebná najmä z hľadiska zníženia spotreby tepla a nákladov na vykurovanie.

Najvýraznejšie energetické úspory, po vykonanom zateplení, pocítia majitelia na starších budovách, panelákoch a bytových domoch. Tie sa takmer okamžite prejavia na nižšom účte za vykurovanie a teplo.

Priebeh zateplenia bytového domu: